آمبولانس در اماکن ورزشی

استقرار آمبولانس در کلیه اماکن و مسابقات ورزشی در کلیه سطوح:

همانطور که میدانید استقرار آمبولانس و امداد رسانی به مصدوم یا بیمار در مکان‌هایی که احتمال حادثه بالاست ضروری است که از قبل پیش بینی شود. آمبولانس در اماکن ورزشی یکی از خدماتی است که توسط مرکز خدمات آمبولانس پارس امداد ارائه می شود. و توانسته است در طی سالیان سرویس های بی نظیر و منحصر به فردی را ارائه نماید. و همیشه مورد توجه مسئولین و دست اندرکاران بسیاری از فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی قرار گرفته است.

آمبولانس در اماکن ورزشی

ضرورت حضور تیم درمانی :

حضور تیم درمانی به همراه تجهیزات کمک به مصدومین و آمبولانس خصوصی مستقر در این میادین تحت عنوان استقرار آمبولانس در اماکن همیشه باعث آرامش بازیکنان ، کادرفنی و هوادارن می‌باشد. همچنین از دیگر مواردی که می توان در مورد لزوم حضور آمبولانس ها به آن اشاره کرد. تاکید فدراسیون بین‌المللی فوتبال به ضرورت حضور تیم پزشکی و آمبولانس ها در اماکن ورزشی می باشد. که طبق قوانین فیفا بازی های فوتبال در هر سطحی که باشند. بدون حضور آمبولانس ها برگزار نمی شوند. و داور میدان یا ناظر بازی قبل از سوت آغاز بازی این مسائل را با دقت چک می کنند. و اگر از حضور آمبولانس ها و نیرو های امدادی در کنار زمین اطمینان حاصل نکنند. اجازه زدن سوت آغاز بازی را ندارند. به همین خاطر استادیوم ها و اماکن ورزشی مکان هایی هستند. که عموماً یک یا چند امبولانس در آنها دیده می شوند. بدیهی است که این از وظایف مدیران مجموعه های ورزشی است. که نسبت به اجاره آمبولانس در این اماکن بی توجه نبوده و در راستای خدمت به ورزشکاران و حفظ امنیت جانی آنها اقدام به این کار نمایند.

مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد آماده عقد قرارداد با شرایط ویژه با ارگانها، سازمان‌ها و فدراسیون‌ها جهت استقرار آمبولانس های مجهز و تیم پزشکی و درمانی در تمامی اماکن ورزشی، سازمانی و خصوصی می‌باشد.

فهرست