آمبولانس در اماکن 

استقرار آمبولانس در اماکن خصوصی و دولتی:

استقرار آمبولانس در اماکن عمومی ( دولتی و خصوصی ) یکی از چند خدمتی است. که مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد به انجام می‌ رساند. در مکان هایی که ازدحام حمعیت بالاست مانند محل برگزاری همایش های بزرگ ، اماکن ورزشی ( با عنوان آمبولانس در اماکن ورزشی ) ، نمایشگاه های پر بازدید ، کنسرت ها ، مراسم افتتاحیه و … در راستای خدمت به مردم و حفظ امنیت جانی آن ها حضور آمبولانس ضروری است.

به عنوان مثال محل هایی همچون نمایشگاه بین المللی تهران که در بسیاری از روزهای سال محل برگزاری رویداد های بزرگی همچون نمایشگاه کتاب، رسانه، صعنت و دیگر مشاغل است. و یا سالن های بزرگ اجتماعات، نقاط پر بازدید شهر ( مانند برج میلاد ) و در مجموع هر نقطه ای از شهر که روزانه شاهد حضور جمع کثیری از بازدیدکنندگان است. نیازمند حضور دست کم یک آمبولانس در محل هستند. که در صورت بروز اتفاقات غیر مترقبه وارد عمل شوند. و برای نجات جان شهروندان اقدامات لازم را انجام دهند. بدیهی است که این از وظایف مدیران چنین مجموعه هایی است. که نسبت به اجاره آمبولانس در این اماکن بی توجه نبوده. و در جهت حفظ امنیت جانی مردم اقدام به این کار نمایند.

آمبولانس خصوصی تهران

لزوم حضور آمبولانس :

به طور کلی وقتی سازمان یا نهادی اقدام به برگزاری مراسمی می کند. که در آن احتمال حضور تعداد زیادی از مردم می رود. یکی از وظایف آن نهاد یا سازمان برگزاری آن مراسم با رعایت بیشترین امنیت برای بازدید کنندگان است. به عنوان مثال می توانیم نمایشگاه بین المللی کتاب را مثال بزنیم ؛ در هنگام برگزاری این نمایشگاه همیشه تعدادی آمبولانس خصوصی تهران در محوطه آن آماده هستند تا در صورت بروز اتفاقات غیر مترقبه بتوانند سریعاً خدمات پزشکی اولیه را تا قبل از انتقال به مراکز درمانی بر روی آسیب دیدگان انجام دهند. به همین دلیل اجاره آمبولانس در نقاط مختلف استان مانند آمبولانس خصوصی تهرانپارس، آمبولانس خصوصی شهریار، آمبولانس خصوصی پردیس و … باید از مهمترین قسمت ها در برنامه ریزی همایش ها و نمایشگاه های بزرگ و پر بازدید باشد.

مرکز خدمات آمبولانس پارس امداد آماده هر گونه همکاری با سازمان ها ، ارگان ها ، نهاد ها ، شرکت ها و … در جهت خدمت به مردم می باشد.

فهرست